zaawansowane »
wróć na stronę główną zaloguj się 
.
.
Historia
.
Budowa
.
Ekologia
.
Wykorzystanie
.
Systematyka
.
Literatura
.
Słownik terminów
.
Słownik nazw drzew i krzewów
.
.
Ogrodnictwo
.
przycinanie
.
rozmnażanie
.
szczepienie
.
Żywopłoty
.
Uprawa doniczkowa
.
Sadownictwo
.
Choroby i szkodniki
.
Rozpoznawanie i opisy
.
Prawo
.
Leśnictwo
.
Pozostałe
.
.
Sztuka
.
Ciekawostki
.
Galerie
.
Tapety
.
Sondy
.
.
.
pinus
Pytania i Odpowiedzi

Jakich podkładek należy użyć przy szczepieniu zimowym jałowców (pośrednich) media dawniej Pfizeriana.Bardzo proszę o odpowiedz, bądz podanie literatury gdzie mogę doczyta o podkładkach dla jałowców. Z góry serdecznie dziękuję.
Pyta: Andrzej Bielawowski
Pytanie zadano 10 lutego 2006

Proszę sprawdzić w literaturze [tyle że trudno dostępna]:
1. B. Sękowski , M. Wilczkiewicz , Jerzy Hrynkiewicz-Sudnik, Rozmnażanie drzew i krzewów nagozalążkowych , PWN,1999,
2. A. Bärtels, Rozmnażanie drzew i krzewów ozdobnych , PWRiL,
3.Donnchadh MacCarthaigh i Wolfgang Spethmann, Krüssmanns Gehölzvermehrung, Ulmer, 2000,
4. Krüssmann G., Baumschule, Blackwell Wissenschafts-Verlag, 2002.
Pozdrawiam,
Adam Łapott
Adam Łapott
odpowiedź z 26 kwietnia 2006
Proszę o podanie podpisu do wstawienia pod odpowiedzią oraz informacji, czy email ma być tylko do mojej wiedzy, czy widoczny także dla gości serwisu. Domyślnie wstawiam email na stronę.

UWAGA!
Zanim zadasz pytanie sprawdź w wyszukiwarce i w forum czy ktoś już nie zadał podobnego!


Zgłaszanie pytań możliwe jest na podstronach pytań.

Ten dział nie służy do pisania prac dla uczniów, pytania na które odpowiedź jest dłuższa niż 600 znaków mogą posłużyć za ewentualny temat do felietonu, ale nie zostaną tu rozwinięte!

Szukaj w pytaniach:
PRZECZYTAJ TO:

- Formularz przyjmuje pojedyncze słowa, części słów, oraz całe frazy, np: "Jodła", "Jarzęb", "małe drzewa"

- Jeżeli szukasz informacji na przykład na temat chirurgii drzew wpisz część słowa, np: "chirurg", ponieważ w pytaniach może się znajdować: chirurgia, chirurgii, chirurgię itp.
Wyszukiwarki w DiK
O leksykonie
historia serwisu
napisz do nas
lista mailingowa
księga gości
zareklamuj się

Ikonki w serwisie:
- Informacje,
- Systematyka,
- Pomoc,
Link - Link

Projekt i opracowanie: Barbara Teszler ©2000-2008 (zobacz: pozostałe osoby współpracujące z serwisem, zastrzeżenia praw autorskich)