 |
|
Pytania i Odpowiedzi
proszê o pomoc-mój piêkny,wysoki ¿ywoplot z cyprysów(oko³o7 lat)br±zowieje ,jest to bardzo widoczne,szczególnie na górze-30 drzewek, jeste¶my zrozpaczeni, nie wiemy co robiæ Pyta: -- Pytanie zadano 12 maja 2006Mo¿e przemarz³y tej zimy :-( Z wiêkszo¶ci± cyprysików tak siê sta³o w tym roku !!! Kerodpowied¼ z 30 maja 2006 Krzewy s± zara¿one grzybem i nale¿y je opryskaæ preparatami grzybobójczymi dla iglaków. Niektóre, te bardzo zara¿one nale¿y wyci±c a to miejsce te¿ intenstwnie podlaæ ¶rodkami grzybobójczymi. Ten rok zapowiada siê "dobry" dla chorób grzybowych, du¿a wilgotno¶æ, oraz os³abienie po ostrej zimie. Nuxodpowied¼ z 13 czerwca 2006
Proszê o podanie podpisu do wstawienia pod odpowiedzi± oraz informacji, czy email ma byæ tylko do mojej wiedzy, czy widoczny tak¿e dla go¶ci serwisu. Domy¶lnie wstawiam email na stronê.
UWAGA! Zanim zadasz pytanie sprawd¼ w wyszukiwarce i w forum czy kto¶ ju¿ nie zada³ podobnego!
Zg³aszanie pytañ mo¿liwe jest na podstronach pytañ.
Ten dzia³ nie s³u¿y do pisania prac dla uczniów, pytania na które odpowied¼ jest d³u¿sza ni¿ 600 znaków mog± pos³u¿yæ za ewentualny temat do felietonu, ale nie zostan± tu rozwiniête!
|
|
PRZECZYTAJ TO:
- Formularz przyjmuje pojedyncze s³owa, czê¶ci s³ów, oraz ca³e frazy, np: "Jod³a", "Jarzêb", "ma³e drzewa"
- Je¿eli szukasz informacji na przyk³ad na temat chirurgii drzew wpisz czê¶æ s³owa, np: "chirurg", poniewa¿ w pytaniach mo¿e siê znajdowaæ: chirurgia, chirurgii, chirurgiê itp.
|
|
Wyszukiwarki w DiK
O leksykonie
|
 |